В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2114

Липса на улично осветление

Начало
28.12.2022
ID:
2114

Неработещо улично осветление

Подаден от: Цветка Попова

Място/адрес: Ул.Чая 7

Описание: Здравейте! От известно време нямаме осветление на ул.Чая 7.Моля да реагирате своевременно и да бъде отстранен проблема. Надяваме се,че ще посрещнем Нова година на светло!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител