В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №211

Ново осветление

Начало
22.05.2020
ID:
211

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Алексиев

Място/адрес: ул. „Хан Кардам“ 5, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Новото осветление пред блок 3/5 кв. Запад , не работи от две вечери


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 29.05.202014:29
    Уважаеми г-н Алексиев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система на улица „Хан Кардам“ №5, пред блок 3/5 в квартал „Запад“. Осветлението е възстановено и функционира.
  • 22.05.202014:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали