В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2109

Компроментиран тротоар

Начало
20.12.2022
ID:
2109

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Ул. Иван Вазов

Описание: На тротоара откъм оградата на завод Асенова Крепост на ул. Иван Вазов липсват голямо количество плочки. Тротоара е опасен за ползване. Има и изсипани големи камъни на мястото, което затруднява използването. Майка с количка не може да мина със сигурност. Моля да обърнете внимание. Това затруднява целия квартал зад ЖП Гарата!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.01.202309:43
    Здравейте, уведомавяме Ви, че се предвижда в инвестиционната програма на община Асеновград за 2023 г. да се извърши цялостен ремонт на ул. "Иван Вазов", включително и отводняването й.
  • 21.12.202208:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали