В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №2107

замърсяване на велоалея

Начало
18.12.2022
ID:
2107

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ники

Място/адрес: ул. „Речна“ 27А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, по велоалеята още има???? и подобни, предложението ми е да има осветление и камери да има санкции срещу тези хора (роми) главно от тях е Еко тоалетнана не решава въпроса Ако искаме да живеем в чиста страна и град


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 31.01.202314:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че има направени предложения за инвестиционна програма 2023 г. на община Асеновград, за изграждане на осветление и поставяне на видеонаблюдение по велоалеята. Ако бъдат приети ще се предприемат последващи действия.
  • 19.12.202208:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали