В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2106

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
15.12.2022
ID:
2106

Неработещо улично осветление

Подаден от: ДОБРИН ЯНКОВ

Място/адрес: ул. АТАНАС МАРИНОВ

Описание: Не работи уличното осветление на улица АТАНАС МАРИНОВ и ул. Кочо Честименски.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител