В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2102

Не добре закрепена ограда

Начало
12.12.2022
ID:
2102

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Никола

Място/адрес: Пътя за Асенова крепост

Описание: По пътя за Асенова крепост скоро беше поставена ограда за обезопасяване, но част от ограда не е закрепена добре и не може да изпълнява както трябва предназначението си. Изпратете някой служител на общината просто да докосне оградата и сам да прецени дали е укрепена както трябва.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител