В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №2100

Тротоари

Начало
10.12.2022
ID:
2100

Друго

Подаден от: Дияна Здравчева

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 5, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Тротоарите около храм "Св.Атанас" са в окаяно състояние, наистина окаяно. От пожарната до храма и на отсрещния тротоар до Ресторант "Снежанка" положението е трагично. Минавайки ежедневно от там с бебешка количка виждам как всяка една плочка се руши с всеки изминал ден. Преминаването от там с количка е бих казала дори опасно. Ежедневно стари хора падат спъвайки се.. Моля, вземете мерки скоро, защото от там минава голям поток от пешеходци. Опасен е!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител