В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №210

Сметосъбирането

Начало
22.05.2020
ID:
210

Друго

Подаден от: Лидия

Място/адрес: Асеновград

Описание: Добър ден! Смята ли община Асеновград да се съобрази с искането на гражданите си за индивидуални кошове за домакинствата в къщите, след изтичане на договора със смето събира щата фирма на 01.08. 20г.Знаем че имате съществуващ договор с тях. Въпроса ми е след превключване то на този договор, ще се съобрази ли Община Асеновград с това наше искане и съответно как ние гражданите да внесем искането по законов ред. Дали трябва да представим подписка(колко подписа са необходими), жалба, молба или др.?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител