В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №2099

Втори сигнал за отпадъци

Начало
09.12.2022
ID:
2099

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Зад магазин Кауфланд

Описание: Подавам втори сигнал по същия казус. Първият е с номер 2086 от 05.12.22г,з а който не мога да дам оценка по този казус, тъй като сметището от боклуци около двата контейнера си стои. Моля, отговарящи те за уличната чистота да си вършат работата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител