В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2097

Улично осветление

Начало
08.12.2022
ID:
2097

Неработещо улично осветление

Подаден от: Чобанов

Място/адрес: Ул. Копринарска 9

Описание: Неработеща лампа на уличното осветление на кръстовището на ул. Копринарска и ул. Драгоман в Асеновград.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител