В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2095

Без осветление

Начало
07.12.2022
ID:
2095

Неработещо улично осветление

Подаден от: Дияна Здравчева

Място/адрес: ул. „Цар Александър II“ 60, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Позволявам си да пусна още един сигнал за същия адрес, а именно последните номера на ул.Александър 2ри. Днес лично бях свидетел как дойдоха хора и работиха по проблема. Когато светна уличното осветление всичко беше наред, но час по-късно то отново не работеше. Предполагам някъде по трасето има проблем (късо съединение или нещо друго), който се появява отново и отново. Не знам дали е от значение, но ще го спомена: на ул.Средна гора има двор на къща със страшно много светеща коледна украса. Не знам от къде се захранва, но може и тя да е проблема. Надявам се на бърза реакция от страна на общината.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител