В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2094

Автобуснте спирки в Асеновград

Начало
07.12.2022
ID:
2094

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Сирма Пашкова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 129, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Господа,така изглежда автобусната спирка на градския транспорт, намираща се до казармата. Покрива на спирката пострада от градушката през месец юни 2021 година.От тогава измина година и половина. Спирката не може да се ползва по предназначение – не може да предпазва хората от силно слънце или от дъжд. Колко още време трябва да мине за да се отстрани изпочупения покрив? Тази спирка не е единствена, която е в такъв вид .Разходете се из града и обърнете внимание на автобусните спирки. Надяваме се че ще се направи необходимото в най скоро време. Граждани, използващи градския транспорт.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.04.202313:43
    Уважаема г-жо Пашкова, спирката е отремонтирана.
  • 22.12.202216:35
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград има сключен договор с фирма изпълнител, която е стартирала ремонт на спирките в града и селата. В момента се работи в кв. Запад, кв. Долни Воден, след което ще бъде ремонтирана и спирката на ул. „Цар Иван Асен II“ до казармата.
  • 08.12.202208:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали