В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2093

Разбит тротоар невъзможен за преминаване

Начало
07.12.2022
ID:
2093

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Д. Тахтакова

Място/адрес: ул. „Персенк“ 6, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Тротоара на ъгъла на улица Персенк 6 срещу ресторант Чинара покрай магазина за кучешка радост , хранителния магазин посока пекарна Чинар е тотално разбит . Липсват много тротоарни плочки . Повече от 10 години след ремонти накомуникационни и газови дружества тротоара е негоден за употреба . Пешеходци и майки с колички слизат на шосето което е много опасно за да избегнат разбития тротоар. Над 150 кв. м тротоарна настилка с бордюр са разбити и за смяна. Участъка е опасен за пешеходци. Моля когато общински служител идва на проверка да ме уведоми за час ден преди проверката. Целта ми е да помогна за да насочите фирмата изпълнител на правилното място. По мое наблюдение фирмата буквално работят без точни указания. Очаквам да се поправи разбития тротоар. Тел. 0897473388 Деби Тахтакова


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202311:35
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извършва ремонт на инфраструктурата в този участък на тротоара. Предвиден е ремонт, който ще се осъществи след подмяната на елементите на инженерната инфраструктура.
  • 07.12.202213:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали