В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2092

запушена шахта и течове на вода

Начало
07.12.2022
ID:
2092

Теч на вода

Подаден от: Любомир Аргиров

Място/адрес: ул.Драгоман No 13

Описание: Здравейте, вече пускам няколко сигнала, но тъй като все още няма резултат ще пиша отново: искам да обърна внимание на една шахта на ул. Драгоман 13, която след ремонта на улицата през лятото на 2022 се запушва при всеки дъжд и водата събираща се там се увеличава постоянно като почти достига нивото на магазина ни. Също така при смяната на бетонната настилка с плочките има огромни фуги между плочките и там където свършват плочките и започва бетонната настилка, както и лиспвата на хидрозиолация и резултата е, че при дъжд водата се просмуква и избива в нашия склад, който се намира под земята на съответната улица. Поздрави.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202212:54
    Здравейте, уведомяваме Ви, че към настоящия момент община Асеновград е в процедура по сключване на нов договор за поддържане на дъждоприемните шахти на територията на общината. След сключване на същия ще бъде извършено почистване на посочената от Вас шахта. Относно проблемите с тротоарните плочки след ремонта на улицата е сигнализиран отговорното лице за ремонта от страна на Община Асеновград за предприемане на действия.
  • 07.12.202212:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали