В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №2091

Повреден бобър за смет

Начало
06.12.2022
ID:
2091

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 12, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Бобърът за смет на улица "Княгиня Евдокия" срещу номер 12 е повреден и от него се стичат отпадъци по тротоара и уличното платно! Моля при възможност да бърде подменен! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.12.202215:20
    Уважаеми г-н Воденичаров, във връзка с постъпил сигнал от Вас на 06.12.2022г. в община Асеновград, отдел „Екология и ОС“ Ви уведомява, че е възложено на фирма „КМД” ЕООД да подмени амортизирания съд за битови отпадъци, който се намира ул. „Княгиня Евдокия” №12.
  • 06.12.202215:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали