В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2090

Несвършена работа на Общината

Начало
06.12.2022
ID:
2090

Опасна улична дупка

Подаден от: Златка Андреева

Място/адрес: ул. Конушка 22

Описание: На 21.12.2021 подадох сигнал за пропаднал тротоар . Записан под № 1335. До ден днешен проблемът не е отстранен ,а дори получих съобщение да оценя свършената работа . Днес видях в сайта ,че сигналът който съм подала е със статус приключен. Това означава,че сте свършили работа или да се оправяме сами?!?? Как Общината прави тез ремонти, само на документи ли?


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител