В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №209

Детска площадка на кв. Изток

Начало
22.05.2020
ID:
209

Опасна детска площадка

Подаден от: Atanas Petkov

Място/адрес: кв. Изток бл. 11 вх. А

Описание: Защо на кв. Изток бл. 10, бл.11, бл. 12, бл. 13, няма нормална детска площадка? Съществуващата в момента така наречена площадка пред бл. 11 е меко казано в окаяно състояние. Никой не идва да я поддържа, никой не идва да коси тревата и да пръска срещу паразити. Не трябва ли на това място да се направи нормална и модерна площадка за игра на децата, като се има в предвид че в кв. Изток има само една площадка за игра на децата до църквата Св. Архангел Михаил. Вижте снимките и си направете изв


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.07.202014:04
    Здравейте! Информираме Ви, че зелените площи в квартал "Изток" се косят периодично, както и детската площадка пред блок №11. На 07.07.20 г. същата отново беше окосена.
  • 01.07.202015:13
    Уважаеми г-н Петков, направена е проверка на място на съществуващата детска площадка в квартал "Изток", като необходимите ремонтни дейности ще бъдат извършени до края на месец юли 2020 г.
  • 22.05.202012:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали