В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №2089

наводняване поради задръстена отводнителна тръба в с.Конуш

Начало
06.12.2022
ID:
2089

Друго

Подаден от: Ангел Хронев

Място/адрес: с.Конуш, ул.Стамболийски 12

Описание: Съсобственик съм на имот в с.Конуш, общ.Асеновград ул. Стамболийски № 12, с идентификатор 38385.210.296. Отводнителната тръба на уличната канализация , минаваща под улицата имота ми отдавна е задръстена, поради липса на шахта и решетка, и от двете страни на улицата. Това предизвиква постоянен проблем при проливен дъжд, като водата вместо да се оттича тръбата, наводнява моя и съседните два имота.Образуват се огромни езера в дворовете на имотите ни, водата подкопава стените на къщите, търпим щети върху имотите, и е невъзможно те да бъдат ползвани по предназначение. Моля Ви да предприемете необходимото : за неотложно отпушване и прочистване на въпросната задръстена тръба, която минава под уличната настилка,за изграждане на шахти и решетки ,които да предпазват от ново запушване.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител