В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2087

Улично осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2087

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул. Гонда вода

Описание: От една седмица няма улично осветление


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител