В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2086

Отпадъци

Начало
05.12.2022
ID:
2086

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Книжна фабрика“ 4В, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Контейнерите се изхвърлят ежедневно, но пространството около тях не се почиства с месеци.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.12.202214:26
    Здравейте, във връзка с получен сигнал от Вас на 05.12.2022г., относно установяване на замърсявания на ул.” Книжна фабрика” около разположените съдове за битови отпадъци Ви уведомяваме, че е възложено на обслужващата фирма да предприеме мерки по почистането им . Също така да не се нарушава графика наа ръчно поддържане на улицата.
  • 06.12.202208:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали