В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2085

Без осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2085

Неработещо улично осветление

Подаден от: Дияна Здравчева

Място/адрес: ул. „Цар Александър II“ 60, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: 1 седмица ул.Александър 2ри (последните номера) е без осветление. Моля, вземете мерки. Сутрин и вечер деца се прибират и отиват на училище/градина.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител