В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2084

Липса на улично осветление

Начало
05.12.2022
ID:
2084

Неработещо улично осветление

Подаден от: Младен Здравчев

Място/адрес: Александър2 #60

Описание: Липса на улично осветление на последните номера на улица Александър втори и улица Средна гора


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител