В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2081

Ремонт след ремонт

Начало
03.12.2022
ID:
2081

Друго

Място/адрес: Ул.Борова

Описание: Здравейте, На скоро ул.Борова беше ремонтирана-тротоари и пътна настилка и няма и седмица тротоарите се оказаха пак разкопани от EVN,пак кал.Няма ли как институциите да си съдействате и ремонтните дейности да се случват наведнъж?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител