В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2080

Липсваща шахта

Начало
02.12.2022
ID:
2080

Пропаднал път

Място/адрес: ул. „Лозница“ 10В, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Сигнализирам за липсваща шахта на Т убразното къстовището на Ул. "Лозница"15 Квартал запад.Моля за съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.01.202310:57
    Уважаеми господин Василев, уведомяваме Ви, че в инвестиционната програма за 2023г. на община Асеновград ще бъдат предложени за извършване на основен ремонт линейните отводнители на кв. Запад, като ще бъде предложен същите да бъдат с по-голям дебит, за да могат да поемат по-голямо количество вода.
  • 05.12.202208:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали