В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №208

Докога ще е така

Начало
21.05.2020
ID:
208

Друго

Подаден от: Ирина

Място/адрес: yл.речна 34

Описание: Г-н Кмете до кога ще е така.Тези с каруците пак налазиха града.Какво ще правите.Издайте заповед например,ако не се спазва, глоба или конфискация на превозното срвдство(коня и каруцата).Прекаляват вече.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.06.202016:04
    Здравейте! Контролът по Наредба за осигуряване и поддържане на обществен ред, чистота, организация и безопасност на движението на територията на община Асеновград, приета с Решение №1074/30.08.17 г., е ангажимент на РУ - Асеновград. Съгласно горепосочената наредба, движението на ППС с животинска тяга на територията на общината, освен в определения от Общинската комисия по безопасност на движението участък, заключен от улиците „Перелик“, „Дружба“, “Росица“ и „Лале баир“, селата на територията на общината, полските пътища и земеделските територии. Сигналът Ви е препратен към РУ - Асеновград по компетентност за предприемане на съответните действия.
  • 21.05.202016:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали