В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2079

Молба да отремонтирате осветлението

Начало
02.12.2022
ID:
2079

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ясин Ампароз

Място/адрес: Ул. Рилска

Описание: От край време на ул.Рилска 80 и 90 (стълбите) няма осветление. Стълбовете и лампите са стари и овехтели,имаме деца учиници които се налага да изпращаме и посрещаме заради непрогледната тъмнина. Молим сменете ги!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител