В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2077

Без осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2077

Неработещо улично осветление

Подаден от: Дияна Здравчева

Място/адрес: ул. „Цар Александър II“ 60, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Целият квартал е без улично осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител