В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2076

Улично осветление

Начало
01.12.2022
ID:
2076

Неработещо улично осветление

Подаден от: Албена Янакиева

Място/адрес: АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ

Описание: Цялата улица Александър Стамболийски е с неработещо улично осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител