В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2074

Проблеми с градския транспорт

Начало
01.12.2022
ID:
2074

Друго

Подаден от: Теодора Борисова

Място/адрес: Квартал Изток

Описание: От 1 месец, автобусна линия 4 е нередовна и това създава огромен проблем на работещи, ученици и родителите! Децата закъсняват ежедневно за училище/3 закъснения - 1 отсъствие/- не се извинява! Такси е интервала 07.00 до 08.00 е почти невъзможно да се поръча. Закуват се карти за линия 4, които не се ползват. Как Община Асеновград ще реши проблема не ни интересува важното е линия номер 4 отново да стане редовна, както винаги е била! Ако Общината не обърне внимание ще стартираме подписка и ще преминем към гражданско неподчинение!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.12.202216:15
    Здравейте, уведомяваме Ви, че след извършени няколко проверки на автобусна линия 4 за спазването на графика и изпратено писмо до превозвача, автобуса по линия 4 се движи по разписание.
  • 01.12.202210:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали