В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2071

Опасност на пътното платно

Начало
30.11.2022
ID:
2071

Друго

Подаден от: Димитър Гинев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Тази сутрин щях да се блъсна в палет с (предполагам) тротоарни плочки, намиращи се на пътното платно. Липсва каквато и да е сигнализация (знак, лента, маркировка). Пълна безотговорност от някого! Не само да се вземат мерки, но и някой да понесе наказание за тази немърливост.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител