В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2069

замърсяване на околната среда

Начало
29.11.2022
ID:
2069

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Новаково

Описание: В края на село Новаково, по пътя за село Искра се изхвърлят отпадъци /пресен оборски тор/, най вероятно от Кравефермата, която се намира в бившия стопански двор на селото. В непосредствена близост се намират 3 имота /къщи/ и никак не е приятно, когато си там. Миризмата е нетърпима, не стига, че тази миризма е търпим през цялото лято, а сега и пресния кравешки тор е изсипан пред имотите ни. Моля да се извърши проверка и да се вземат необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.11.202212:23
    Уважаема госпожо Челебиева, във връзка с получен сигнал от Вас на 29.11.2022г., относно установяване на нерегламентирани замърсявания на територията на с. Новаково, Ви уведомяваме, че е възложено на г-н Милен Демирев – кметски наместник на населеното място да предприеме действия от негова страна.
  • 29.11.202210:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали