В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2067

Сигнал за опасен разбит тротоар, който принуждава пешеходците да се движат по пътното платно

Начало
26.11.2022
ID:
2067

Друго

Подаден от: Добринка

Място/адрес: ул. „Персенк“ 6, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На ъгъла срещу параклис Св. 40 мъченици ул "Персенк" 6 тротоара е разбит. Газови и комуникационни дружества години наред периодично разкопават тротоара, след което връщат обратно разчупените на парчета плочки с обяснение пред гражданите че всички тези ремонти са с разрешение и контрол на общината. Всеки ден, десетки възрастни хора тръгнали до магазина или фурната, деца, майки с колички за да шзбягнат разбития участък от тротоара, единствената алтернатива е да слезнат на пътното платно. Този участък е на ъгъла на Персенк 6 ,няма видимост за шофьорите и прави преминаването на пешеходци и автомобили много опасно. От страната на параклиса тротоар за пешеходци няма. Моля спешно да обърнете внимание на тротоара и осигорите спокойно преминаване на пешеходците. Участъка е натоварин Благода


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител