В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2064

Нарушаване на обществения ред, шум и хулигански прояви пред магазин за хранителни стоки

Начало
24.11.2022
ID:
2064

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: ул. Ген. Данаил Николаев 3, гр. Асеновград

Описание: Ежедневно пред магазин за хранителни стоки/ има поставени рекламни маси/, намиращ се на ул. Ген Данаил Николаев 3, се консумира алкохол от сутрин до вечер. Определени групи хора пият по цял ден, вдигат шум, държат се непристойно, псуват по минувачите, уринират на отсрещния паркинг и с тези действия пречат на нормалния живот на живущите и работещите в района. Тази седмица- 21до 24.11.22 това се случва всеки божи ден. Магазина е под жилищна кооперация, което допълнително натоварва, така или иначе нажежената обстановка. При така описаната ситуация, тук не е приятно нито за живеене, нито за работа /наоколо има и други магазини, чиято работа буквално спира, докато въпросните лица консумират алкохол на въпросните маси пред магазина за хранителни стоки/ Оставам в очакване на адекватни мерки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител