В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2063

Безстопанствено куче

Начало
24.11.2022
ID:
2063

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Ул.Борова 16

Описание: Здравейте,на ул."Матей Преображенски" над новоизграждащата се детска градина ,до един от строежите има едно доста агресивно куче,което за пореден път ражда и при всяко минаване на хора тръгва срещу тях.Ако може да бъде хванато и поне кастрирано.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.12.202213:06
    Здравейте, уведомяваме Ви, че при всеки улов на безстопанствени животни, района, упоменат в сигнала Ви се обхожда, но куче не е намерено. При следващ улов района отново ще бъде обходен от екипа и при наличие на немаркирано улично куче то ще бъде заловено и прибрано в общински приют Пловдив за обезпаразитяване, кастриране и маркиране. След извършване на необходимите манипулации кучето ще бъде върнато на мястото, където е заловено съгласно чл. 47 от Закон за защита на животните.
  • 24.11.202214:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали