В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2062

безстопанствени кучета-болницата

Начало
23.11.2022
ID:
2062

Безстопанствени кучета

Подаден от: АНГЕЛ ХРИСТОВ АНГЕЛОВ

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 28, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, в района на болницата и на паркинга на болницата има 3 , 4 безстопанствени кучета, които се хвърлят на минаващите и по колите. Обръщам се към вас ,с молба да се вземат мерки за отстраняването им, тъй като са опасни , както за преминаващите ежедневно хора и деца, така и редовно предизвикват предпоставки за ПТП на главният път! Благодаря Ви!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.12.202213:07
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на територията на Община Асеновград все още няма изграден приют за приютяване на безстопанствени животни. Кучетата, упоменати в сигнала Ви са уловени, кастрирани, обезпаразитени и върнати на мястото, от където са заловени. Само при доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют /ОП Пловдив/ и не се връщат на местата, на които са заловени. Към настоящия момент в общинска администрация няма постъпили сигнали за пострадали от бездомни кучета граждани в района на ул. „Ал. Стамболийски“, гр. Асеновград.
  • 23.11.202217:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 23.11.202217:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали