В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2061

Запушена отводдндителна шахта

Начало
23.11.2022
ID:
2061

Теч на вода

Подаден от: Атанаска Бекярова

Място/адрес: Кръстовището на ул Тутракан и ул Борис Сарафов

Описание: Здравей те запушена отводдндителна шахта на кръстовището на ул Тутракан и ул Борис Сарафов незнам какво са правили вашите работници но шахта е още запушена. Дойдоха мушнаша два пъти с един шиш и си тръгнаха. Нито изкараха кофата, нито я почистиха. Улица пак е пълна. Това не е свършена работа. Системата не ми позволява да ви кача снимки. Свършети си работата като трябва


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител