В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2060

Нерегулирани кръстовище на ул. Спортист

Начало
23.11.2022
ID:
2060

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Георги Стефанов

Място/адрес: Кръстовище на ул. Спортист и ул. Капитан Райчо

Описание: Не е регулирано с пътен знак за предимство или друго кръстовището на ул. Спортист и ул. Капитан Райчо от западна страна, номера 50-52. Движението по Спортист е силно интензивно . При движение по Ул. Спортист от долу нагоре( от север на изток) на въпросното кръстовище с ул. Капитан Райчо се явяваш без предимство. Ул. Кап.Райчо в тази си част е малка, задънена и неасфалтирана( номера 50,52,54 и д-р.) И би трябвало да е ограничена на въпросното кръстовище със знак Стоп. Липсата му създава предпоставка за възникване на ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител