В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №206

Замърсяване

Начало
20.05.2020
ID:
206

Друго

Подаден от: Благовеста

Място/адрес: Център

Описание: Това според вас нормално ли е какво се прави с такива хора, ако мога да ги нарека така. Не може някой да чисти, а те да замърсяват с цялата си наглост. Към кого трябва да се обърнем


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител