В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2058

Улично осветление

Начало
22.11.2022
ID:
2058

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: ж.к. Баделема 13В, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Здравейте! От доста време осветлението на този стълб не работи. Може би крушката е за смяна, защото по линията преди него и след него освтлението свети. За да достигнете до него се минава по една уличка между блок 12 и блок 13 в кв. Баделема. Въпросната уличка няма никакво улично осветление и не можете да си представите каква тъмница е вечер, след като не свети и гореспонатия стълб.Молбата ни е да изпратите специалисти да поправят осветлението на този стълб, който се намира от горния карай на блок 13. А за поставяне на улично осветление на уличката между двата блока все още чакаме.....


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител