В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2057

Качество на ремонта на парка

Начало
22.11.2022
ID:
2057

Друго

Подаден от: Станислав Райков

Място/адрес: Стара Планина 11

Описание: Образува се ново езеро.... или теч или некачествено полагане на асфалта, изкривен стълб от осветлението... некачесвено изпълнение с монтажа на шахтата .... повредена склуптура от 15 години.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 19.04.202308:11
    Уважаеми г-н Райков, извършен е оглед на място. Изпълнителите са уведомени за състоянието на ревизионните шахти. Уведомяваме Ви, че парковото осветление не е предмет на договора за изпълнение на алейната мрежа. Община Асеновград има сключен договор за текущ ремонт на улично осветление, като част от него е и парковото. Фирмата изпълнител е уведомена за необходимостта от подмяна на стълбовете, които са компрометирани.
  • 23.11.202207:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали