В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2052

Растителни отпадъци

Начало
20.11.2022
ID:
2052

Отпадъци/почистване

Подаден от: Веселина Гаева

Място/адрес: Асеновград,кръстовище ул.Рилска и ул.Янтра

Описание: Здравейте,вече трета седмица не се изнасят отпадъците около контейнерите.Подобно е и положението пред параклис св.Варвара,на 50 м. от гореописаното място.Моля за съдействие с оглед предстоящите празници.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 29.11.202216:43
    Във връзка с Ваш сигнал, подаден на 20.11.2022г. се извърши проверка от служители на отдел ЕОС. Установи се, че на посочените от Вас места има струпани клони. Предприети са нужните мерки и клоните около контейнерите и до параклис „Св. Варвара“ са премахнати.
  • 21.11.202214:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали