В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2051

8естетика

Начало
20.11.2022
ID:
2051

Предложение

Място/адрес: Ул "Любен Каравелов."

Описание: Премахване на "обекта" и естетизоция на средата. Обособяване на зелена площ на това място и детска площадка за игра.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител