В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2050

Предложение

Начало
20.11.2022
ID:
2050

Друго

Място/адрес: Ул "Любен Каравелов."

Описание: Какъв е статутът на тази рушаща се сграда? Моето предложение и да бъде реновира на, и да бъдат обособени кабинети, които да се ползват от деца за извънкласни дейности по интереси. Моля за отговор, какви действия се предвиждат от страна на общината и в какви срокове!.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител