В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №205

Пускане на вода

Начало
20.05.2020
ID:
205

Въпрос

Подаден от: Николета

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте кога отново ще заработи чешмичката на парка между ул. Атанас Свещаров и Цар освободител? Кога ще бъде подновено осветлението? Кога ще подновен асвалта в парка и кога ще бъдат премахнати помпени те станции който стават вечер дом на бездомни хора от ромски произход?


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 12.08.202016:44
    Здравейте! По отношение на Вашия сигнал, община Асеновград се е обърнала за съдействие към ВиК - Асеновград.
  • 25.06.202010:06
    Здравейте! Общинска администрация работи по отстраняване на образуваната авария, след което чешмичката в парка на улица "Цар Освободител" ще заработи отново. Подновяването на асфалтовата настилка и уличното осветление ще бъдат осъществени при първа възможност, както и ще бъдат взети мерки по обезопасяване или премахване на помпената станция намираща се в парка.
  • 20.05.202011:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали