В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №2049

Относно сигнал за неправемерно паркиране

Начало
18.11.2022
ID:
2049

Друго

Подаден от: Костадин

Място/адрес: Асеновград ул. Цар Иван Асен II

Описание: Благодаря за отговора, но нищо конкретно не отговорихте. Санкциониран ли е този водач? Снимката е в работно време какво е конркетно е действието?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 24.11.202214:54
    Здравейте, уведомяваме Ви, че водача на конкретния автомобил не е санкциониран, тъй като има определен ред по който да се налагат глоби за неправилно паркиране на автомобили, а в конкретната ситуация служителите на инспекторат "Паркинги и гаражи" не са установили нарушението на указаното място в дадения часови диапазон.
  • 18.11.202211:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали