В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2047

РАЗБИТ ТРОТОАР

Начало
17.11.2022
ID:
2047

Друго

Подаден от: Иван Георгиев

Място/адрес: ул. „Лозница“ 1А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: КОГА ЩЕ БЪДЕ РЕМОНТИРАН ТРОТОАРА НА УЛ. ЛОЗНИЦА 1 ВХ.А НА БЛ.,,ДЕТЕЛИНА'' По време на проекта преди две години уж беше включен. Дойдоха, разкопаха,сложиха пътен знак,унищожиха градинката и пътеката с багера и си заминаха.Добре че се зададоха избори та поне възтановиха пътеката.Тротоара е поставен около 1980-1985г и вече е тотално разбит.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.11.202215:33
    Здравейте, уведомяваме Ви, че цитираният от Вас участък е предвиден за ремонт към инвестиционна програма на община Асеновград 2022 год. Към настоящия момент има избран изпълнител и следва възлагане на предвидените строителни дейности.
  • 18.11.202208:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали