В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2046

Орасно стърчащо съоръжение нан пътното платно

Начало
17.11.2022
ID:
2046

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Никола Стойков

Място/адрес: ул. „Екзарх Антим I“ 13, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: След най-новото асфалтиране в града ни, ул. Богомилска, лъснаха проблемни точки. Една от тях е тялото на надстърчащ подземен чугунен пожарен хидрант, който навлиза около 20 см. от тротоара в пътното платно и на около 15 см. над асфалта , новия асфалт . Фирмата , извършила ремонта изобщо не е съобразила, че колите които се движат там, в скоро време ще се срещнат с гуми и джанти с огромния тежък корпус на оставения вероятно от глупост в обхвата на пътното платно метално подземно тяло . Това ако сега може би може да се избегне, шанса да стане при снежна покривка , от шофьори незапознати детайлно с фактическото състоянеу е огромен. Още повече, че на някакви си 10 метра нагоре, има надземет нов хожарен хидрант на тротоара. Съвета ми е, за избягване на злополуки, да се премахне стария хидрант.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител