В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2043

Запушена отводдндителна шахта

Начало
17.11.2022
ID:
2043

Теч на вода

Място/адрес: Асеновград кръстовището на ул Тутракан и ул Борис Сарафов

Описание: Запушена отводдндителна шахта на кръстовището на ул Тутракан и ул Борис Сарафов. Шахта е запушена с кал и листна маса. При предишния дъжд който беше миналата събота улицата се напълни с вода и неможе да се отече преминаването на улицата е невъзможно. Моля да се съзирате и да решите проблема тъй като това е единствената работеща шахта, а сега предстоят валежи


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 23.11.202207:38
    Във връзка с Ваши сигнали, постъпили на 17 и 21.11.2022г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, относно запушена шахта на кръстовището на ул. „Борис Сарафов“ и ул. „Тутракан“, Ви уведомяваме, че шахтата е запушена, защото недобросъвестни граждани за пореден път премахват кофата от шахтата. За отпушването и почистването на горепосочената шахта е необходима специализирана техника. Възложено е на почистващата фирма да осигури необходимата техника.
  • 17.11.202208:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали