В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2042

Липса на осветление

Начало
16.11.2022
ID:
2042

Неработещо улично осветление

Подаден от: Илия Кръстанов

Място/адрес: Гр.Асеновград ул.Тракия 1-50

Описание: Здравейте!В неделя 13.11.2022г. изгасна осветлението на улица Тракия.От тогава няма до днес 16.11.2022г. то не е възстановено.Моля за съдействие,защото в зимното време се стъмнява много рано,а без осветление има реална опасност от вандалски постъпки,кражби,нападения и др.Благодаря предварително.Хубав ден!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител