В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2040

Неработещи осветление на ул.Тракия, Асеновград

Начало
15.11.2022
ID:
2040

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Донев

Място/адрес: Ул.Тракия

Описание: Сигнализирам за неработещо улично осветление от 10.11.2022 на ул.Тракия.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител